Zpracování podvojného účetnictví, účetní poradenství.

Podvojné účetnictví

Kompletní zpracování podvojného účetnictví v softwaru MoneyS3, a to od prvotního zadávání dokladů po zpracování roční účetní závěrky. Přizpůsobení účetnictví Vašim potřebám - např. nastavení sledování ziskovosti zakázek, středisek, výsledků prodeje dle druhu zboží apod. Zasílání výstupů z účetnictví dle dohody s klientem. Komunikace s bankou, zpracování výkazů pro statistiku. Aktivní přístup k účetnímu poradenství - návrhy a realizace optimálního nastavení účetnictví.

Zpracování účetnictví pro SVJ (společenství bytových jednotek).

 

Daňová evidence

(dříve jednoduché účetnictví)

Zpracování daňové evidence v softwaru MoneyS3. Zasílání výstupů z daňové evidence - např. ve formátu xls, i v daňové evidenci lze nastavit sledování ziskovosti zakázek, středisek a druhů zboží. Komunikace s bankou, zpracování výkazů pro statistiku.


Asistence při účetní závěrce

Kontrola zpracované účetní závěrky, případně asistence před zahájením závěrkových operací, návrhy a realizace řešení vedoucích ke správnému sestavení roční účetní závěrky.


Služby jsou účtovány formou měsíčního paušálního poplatku, ve kterém jsou zahrnuty potřebné úkony vč. účetního a daňového poradenství v rámci předmětu podnikání (tzn. DPH, silniční daň, daň z příjmů), zastupování před finančním úřadem. Objem zpracovávaných dokladů je jedním z důležitých hledisek, nemalý význam má také zpracovávaná problematika. Cenu stanovuji formou odhadu předpokládaného počtu hodin, které jsou potřeba pro zpracování dané zakázky v dohodnutém způsobu spolupráce. U jednorázových zakázek - např. pomoc Vaší účetní při závěrce se jedná o hodinovou sazbu.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.