Zpracování mezd a zajištění personalistiky

Každoročně se zaměstnavatelé a jejich mzdoví účetní musejí vyrovnat s legislativními změnami ve mzdovém účetnictví a personalistice, nabízím Vám možnost svěřit starost o Vaše mzdy do odborných rukou s dlouholetou zkušeností prověřenou četnými kontrolami, neustálé vzdělávání a rozličnost zpracovávaných klientů přináší široké spektrum zpracovávané problematiky a zajistí kvalitní servis pro Vaše mzdy. 

Spolupráci nastavuji dle individuálních potřeb konkrétního klienta, přizpůsobím zpracování mezd Vašim požadavkům, cílem je oboustranná spokojenost vedoucí k dlouhodobé spolupráci.

Samozřejmostí je naprostá diskrétnost, která bývá často důvodem, proč se majitelé společností rozhodují pro externí zpracování mezd.

Zbavíte se starostí se zaměstnáváním vlastní mzdové účetní, náklady na její mzdu a odvody, pracovní prostředky - softwary, aktualizace, odborné publikace a školení.

Zastoupím Vás při jednáních na úřadech i kontrolách ze správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven a finančního úřadu.

Jaké důvody vedou klienty k volbě externího zpracování mezd:

  • zajištění diskrétnosti,
  • vysoká odbornost (při zvýšení náročnosti: např. vliv použití firemního vozu zaměstnancem pro soukromé účely, zpracování podkladů potřebných pro získání dotace na zaměstnance, rozdělení zaměstnanců dle středisek aj.)
  • úspora mzdových a souvisejících nákladů.

 

Neváhejte se na mne obrátit s dotazem, těším se na případnou spolupráci.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.