Ceník

Vedení účetnictví, zpracování daňové evidence - plátci DPH

Cena za služby je stanovena měsíční paušální částkou. Při stanovení ceny se vychází z objemu zpracovávaných dokladů a specifikace problematiky u každého jednotlivého klienta. Dle těchto informací je proveden odborný odhad doby, která je zapotřebí pro zpracování dané agendy a je stanovena pevná měsíční paušální částka, která zahrnuje všechny činnosti potřebné pro kompletní zpracování - tzn. vedení účetnictví, zpracování DPH, správa silniční daně v průběhu období, účetní  a daňové poradenství v rámci problematiky zpracovávané agendy. Zastupování klienta před finančním úřadem ve věci běžné komunikace je samozřejmostí a je již zahrnuto v ceně.

Minimální výše měsíčního poplatku pro plátce DPH je stanovena následovně:

Zpracování daňové evidence 2 000 Kč

Vedení podvojného účetnictví 2 500Kč

 

Vedení účetnictví, zpracování daňové evidence - neplátci DPH

 

Cena za zpracování podvojného účetnictví pro SVJ - společenství vlastníků bytových jednotek:

150 Kč / 1 bytová jednotka

(minimální sazba měsíčně je 2.000 Kč)

 

Součástí zpracovávaných nabídek služeb a následně uzavíraných smluv je ceník, kterým jsou řešeny ostatní položky neobsažené v paušálním poplatku - např. zpracování daňového přiznání k dani z příjmů, zpracování roční účetní závěrky, či podkladů pro banku nebo reportů dle zadání klienta aj. 

 

Zpracování mezd

Cena za zpracování mezd je stanovena částkou za zpracovanou mzdu.  

Zpracování mzdy s odvody sociálního a zdravotního pojištění 250 Kč/ks

Zpracování mzdy bez odvodů sociálního a zdravotního pojištění 150 Kč/ks

V ceně zpracování mezd jsou již zahrnuty přihlášky, oznámení o změnách a odhlášky pro správu sociálního pojištění a zdravotní pojišťovny. Současně je také v ceně zahrnuto zastupování klienta při běžném jednání se správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami. Za zpracování mezd zaměstnance s exekucemi je účtování příplatek.

Součástí zpracovávaných nabídek a následně uzavíraných smluv je ceník, kterým jsou řešeny ostatní položky neobsažené v poplatku za počet zpracovávaných mezd - např. vypracování potřebných směrnic v oblasti mezd, zpracování ročních vyúčtování daní aj.

 

 

Zpracování daní, poradenství v oblasti daní.

Cena je stanovena dohodou s klientem - dle náročnosti a rozsahu dané problematiky.

 

V případě účtování hodinovou sazbou činí cena 1 000 Kč/hod.

 

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH, což setří výdaje pro ty z vás, kteří také nejste plátci DPH a nemůžete si uplatnit nárok na odpočet DPH a služby od plátců jsou pro vás tedy o DPH dražší.

 

V případě zájmu o zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.